TESLİMAT KOŞULLARI:

 1. Siparişleriniz, ürün stoklarımızda mevcut olduğunda en kısa sürede kargoya verilmektedir.

 2. Kargo firmalarının teslimat süreleri, siparişinizin bulunduğunuz yere olan uzaklığına, yoğunluğuna ve kargo şirketi tarafından belirlenen teslimat programına göre değişiklik göstermektedir.

 3. Siparişinizdeki ürünlerin teslimatı, siparişinizi oluştururken belirttiğiniz teslimat adresine yapılır.

 4. Siparişiniz kargoya verildiğinde, size bir kargo takip numarası gönderilir. Bu numara ile siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz.

 5. Kargo firmalarının, teslimat sırasında yapacakları olası gecikmeler veya herhangi bir aksaklık nedeniyle oluşabilecek mağduriyetlerden nekaticaret.com sorumlu tutulamaz.

İADE KOŞULLARI:

 1. Satın aldığınız ürünlerde, teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde herhangi bir sebep göstermeden cayma hakkınızı kullanabilirsiniz.

 2. Cayma hakkınızı kullanmak için, ürünün orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış ve satılabilirliği bozulmamış olmalıdır.

 3. Cayma hakkınızı kullanmak için, nekaticaret.com'a yazılı olarak veya elektronik posta yoluyla (tedarik@nekaticaret.com) bildirimde bulunmanız gerekmektedir.

 4. Cayma hakkınızı kullanmanız durumunda, nekaticaret.com ürün bedelini ödeme tarihinden itibaren 14 gün içerisinde size iade edecektir.

 5. İade işlemlerinde kargo ücreti, müşteriye aittir. Ürünün kusurlu olması durumunda ise kargo ücreti nekaticaret.com tarafından karşılanacaktır.

 6. İade edilecek ürünler, teslimatın yapıldığı adrese gönderilmelidir. İade edilen ürünlerin hasarlı veya eksik olması durumunda iade kabul edilmeyebilir.

 7. İade işlemlerinde banka hesap bilgilerinizi doğru bir şekilde bildirmeniz gerekmektedir. Yanlış bilgi vermeniz durumunda nekaticaret.com sorumlu tutulamaz.

 8. İade işlemlerinde, orijinal fatura veya fatura fotokopisi mutlaka ibraz edilmelidir.